1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. İş insanı Zafer Saka’ya Altın Medya ödülü

İş insanı Zafer Saka’ya Altın Medya ödülü

İş insanı Zafer Saka'ya Altın Medya ödülü
Zafer Saka, Altın Medya Ödülleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yıl ikincisi verilen Uluslarararası Altın Medya Ödülleri Sheraton İstanbul City Center’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Yılın En Başarılı Proje ve Pazarlama Şirket Ödülü’nü gayrimenkul sektörünün öncü ismi Mira Proje ve Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Saka aldı.

Sanat, iş, cemiyet ve magazin dünyasından birçok ismin katıldığı törende ödülünü Tuğba Özay’dan alan Zafer Saka yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu kıymetli ödül için herkese ekibim adına teşekkür ediyorum. 2006 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çıktığımız bu yolda kararlı ve emin adımlarla ilerleyerek öncü bir şirket haline geldik.”

RUSYA PAZARINA GİRİŞ YAPTI

Gayrimenkul sektöründe, sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve Orta doğu ülkelerinde de faaliyet gösterdiklerini belirten, Mira Proje ve Pazarlama CEO’su Zafer Saka, hedeflerinin sadece Orta doğu ve Avrupa ile sınırlı kalmadığını, bunun için ciddi atılım ve yatırımlar yaptıklarını ayrıca Rusya pazarına ilk giren  gayrimenkul firması olmanın gururunu yaşadığını belirtti .

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir