Mithat Erdem’den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk’e şok suçlamalar

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e şok suçlamalar
Mithat Erdem, Instagram, Story, Nusret Gökçe, Ferit Şahenk, Hain Şen Ortaklar, Ekonomi Life
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mithat Erdem, Nusret Gökçe ve Ferit Şahenk’i hain ilan etti! Nusret’in ortakları birbirlerine girdi. Ünlü fenomen Nusret hakkında sosyal medyada önceki akşam yaşanan gelişme şaşırttı. Nusret’in yıllardır birlikte çalıştığı ortağı Mithat Erdem’in paylaşımları olay oldu.

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e ihanet suçlaması
Mithat Erdem, Nusret Gökçe, Ferit Şahenk

Mithat Erdem, gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarında Nusret Gökçe ve büyük iki taraflı olarak bilinen işadamı Ferit Şahenk’in fotoğrafının üstüne “Alçak Keyifli Ortaklar Yazması” herkesi şaşırttı.

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e ihanet suçlaması
Mithat Erdem, Instagram, Story, Nusret Gökçe, Ferit Şahenk, Hain Şen Ortaklar

Erdem, ilerleyen saatlerde ünlü aktör Kadir İnanır ve kendisinin yan yana oturduğu ve Nusret Gökçe’nin et servisi yaptığı servis yaptığı bir hikaye daha paylaştı.

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e ihanet suçlaması

Erdem bu paylaşımında ise ortağı Nusret için “Hain doğan hain ölür” yazarak Nusret’i etiketlemesi aralarında neler yaşandığını merak ettirdi.

Ortağı ayağa kaldıran Mithat Erdem son olarak ise “Eğer Birisini Kandırmayı Başardıysan Onun Aptal Olduğunu Düşünme… Yalnızca Sana Yargı Ettiğinden Çok daha Güvenmiştir” diyerek Nusret’i etiketlemesi ardından Erdem ile Nusret arasında geçen olayın nedeni takipçiler kadar merak konusu oldu.

Mithat Erdem’in ilerleyen saatlerde Ferit Şahenk ile ilgili paylaştığı storyi silmesi ise dikkat çekerken ”Hiçbirşey Göründüğü Gibi Değil” notuyla bir hikaye daha paylaştı.

 

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e ihanet suçlaması
Mithat Erdem, Instagram, Story, Nusret Gökçe, Hiçbirşey Göründüğü Gibi Değil

 

Mithat Erdem… Nusret’i Nusret yapan kişi…

Mithat Erdem'den ortakları Nusret ve Ferit Şahenk'e ihanet suçlaması
Mithat Erdem, Nusret Gökçe, Nusret

Zamanında Günaydın’da sadece mutfakta çalışan Nusret’i yanına alıp, Nusret ismiyle Etiler’in göbeğinde ilk Nusret dükkanını açan kişi…

Mithat Erdem tüm çevresini kullanarak, öncelikle ünlüleri, iş insanlarını buraya çekmeyi başarmış ve sonrasında Nusret full çekmeye başlamış, başını alıp gitmiş ve Ferit Şahenk’in de dikkati çekmiş ve Şahenk bu ikiliyle ortaklığa karar vermişti.

Sonuçta, Mithat Erdem yüzde 35, Nusret yüzde 25 ve Ferit Şahenk de yüzde 40 hisseyle tam gaza bastılar ve dünya çapında bir marka yarattılar. Bu arada Nusret yüzde 25 ortaklık dışında hatırı sayılır bir aylık ücret de alıyordu.

Baştan sona tüm bu girişimi planlayan Mithat Erdem ise Miami vs yerlerde tüm girişimleri yapıyor, dükkanları planlıyor ancak kendisi pek ortaya çıkmıyordu.

Ta ki bugüne kadar… Mithat Erdem, sabah 05.00-05.30 sularında Ferit Şahenk-Nusret ikilisini ifşa etmeye karar vermişti.

Erdem, “Hain şen ortaklar” diye Nusret ve Ferit Şahenk’in fotoğrafını koyarak bir paylaşım yaptı.

Daha sonra Mithat Erdem bu paylaşımını sildi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir