Cem Hakko ve Ronit Gülcan dostça ayrıldıklarını açıklayarak boşandı. 

Cem Hakko ve Ronit Gülcan dostça ayrıldıklarını açıklayarak boşandı. 
Cem Hakko, Ronit Gürcan, Tekne, Nikah
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

em Hakko, uğruna milyon dolarlık tazminatlar ödeyerek 23 yıllık evliliğini bitirdiği, Musevi cemaatinin en güzel kadınlarından Ronit Gürcan ile boşandı.

Cem Hakko, uğruna 23 yıllık eşi Bettina Hakko'dan ayrıldığı, Ronit Gürcan'dan boşandı. 

Cem Hakko, Ronit Gürcan, Smokin

AŞKI İÇİN MUSEVİ OLMUŞTU

Cem Hakko-Bettina Hakko çifti cemiyet hayatının örnek çifti gösteriliyordu. Öylesine büyük bir aşktı ki, Bettina Hakko, bu evlilik için din değiştirmiş, Hristiyanlığı bırakmış, musevi olmuştu. Aşkları çiçeklenmiş, üç evlatları olmuştu.

PERİ MASALI ÇATIRDIYOR

Gel gelelim, peri masalı Cem Hakko’nun hayatına Ronit Gürcan’ın girmesi ile çatırdadı. Betina Hakko, aldatıldığını bile bile bir süre bu evliliği ayakta tutmaya çalıştı. Cem Hakko, Ronit Gürcan aşkı ise doludizgin sürüyordu.

GÖÇEK’TE YAKALANDILAR

Cem Hakko, uğruna 23 yıllık eşi Bettina Hakko'dan ayrıldığı, Ronit Gürcan'dan boşandı. 

Cem Hakko, Ronit Gürcan, Tekne

Magazin dünyası dilden dile bu aşkı konuşup, Cem Hakko, Bettina Hakko çiftinin ayrılmasının an meselesi olduğu haberlerini yazmaya başlamıştı bile… Bettina Hakko evi terk etmiş İsviçre’ye ailesinin yanına gitmişti.

Tam da o günlerde, yani bir 2006 yazında Cem Hakko, Ronit Gürcan Göçek’te gazetecilere yakalandı!

Artık yasak aşk belgelenmişti.

İKİNCİ KEZ ALDATTI

Bettina Hakko öfkeliydi. Şamdan Plus’a verdiği demeçte, ” Bu ilişkiyi biliyordum. Resimleri gördüğümde şaşırmadım. Sadece gazetecilerin orada olacağını bile bile tatil için Göçek’i seçmelerine şaşırdım. Mayıs’tan beri görüşmüyoruz. Çocuklar zarar görmesin diye anlaşarak boşanmaya karar vermiştik. Ancak Cem, fotoğraflarının yayınlanacağını öğrenince, bu centilmenlik anlaşmasını bozarak boşanma davası açtı. Bunu da bir gazeteye söyledi. Beni Ronit Gülcan ile bir kez aldatmıştı. Böylece ikinci kez aldatmış oldu”

REKOR TAZMİNAT

Gerçekten de Cem-Bettina Hakko çiftinin boşanma süreci sancılı geçti. 2006 yılının sonlarında sonuçlanan dava, o günler için Türkiye tarihinin rekor boşanma tazminatı ile sonuçlandı.

Dava sonunda, Bettina Hakko, Bebek’teki lüks daire ve nakit 10 milyon dolar aldı. Vakko Weeding’in de yüzde 50 hissesi Bettina Hakko’ya verildi.

11 YIL BİRLİKTE YAŞADILAR, 2017’DE EVLENDİLER

Cem Hakko, uğruna 23 yıllık eşi Bettina Hakko'dan ayrıldığı, Ronit Gürcan'dan boşandı. 

Cem Hakko, Ronit Gürcan, Nikah

Ronit Gürcan, Cem Hakko’nun Power FM’inde çalışıyordu. O da ailesinin kabul etmediği bir evlilik yaşamış, 6 ay sonra da boşanmıştı. Musevi cemaatinin en güzel kadınlarından biri olarak gösteriliyordu.

Cem Hakko, 23 yıllık evliliğini bitirmeyi göze aldığı Ronit Gürcan’a BMW Z4 bir otomobil almış, Akatlar Park Maya’da daire kiralamıştı.

BOŞANDILAR

Boşanma sürecinin ardından 11 yıl birlikte yaşayan çift, sade bir törenle 2017’de dünya evine girmişti.

Bu evliliğin üzerine ise 2022’de ilk karabasan çöktü. Magazin basını Cem Hakko ve Ronit Gürcan’ın ayrılacağını yazdı.

Bu iddia, 31 Ocak 2024’te ete kemiğe büründü. Cem Hakko ve Ronit Gülcan dostça ayrıldıklarını belirterek avukatları aracılığı, “Karşılıklı sevgi, saygı ve mutabakat çerçevesinde alınan söz konusu kararla ilgili tüm süreç hassas bir şekilde yürütülmüştür”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir