1. Haberler
  2. JetSet
  3. Kate Moss; formunu koruyarak zinde kalmak için TheLifeCo Bodrum’da…

Kate Moss; formunu koruyarak zinde kalmak için TheLifeCo Bodrum’da…

Kate Moss; formunu koruyarak zinde kalmak için TheLifeCo Bodrum’da…
Kate Moss
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hollywood yıldızları, ünlü iş adamları ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinin detoks, arınma ve yenilenme merkezi TheLifeCo Wellbeing Bodrum, bu hafta ünlü İngiliz top model Kate Moss’u ağırlıyor.
TheLifeCo Wellbeing Bodrum’un müdavimi olan, her yıl Türkiye’ye gelerek TheLifeCo’da arınma ve yenilenme programına katılan Kate Moss; bu yıl da yaşlanma saatini tersine çevirerek gençlik enerjisini yeniden kazanmak ve formunu koruyarak zinde kalmak için TheLifeCo Bodrum’da…

Moss; 4 gün boyunca TheLifeCo’nun özel ve ödüllü programı “Master Detoks” ve 3 gün boyunca ilaçsız ve doğal yöntemler ile karaciğer’in yenilenmesini sağlayan “Liver Cleanse” programını uygulayacak.

Kate Moss’un seçimi Master Detoks ve Liver Cleanse Prograamı
Besinlerin çiğnenmeden alındığı bir sıvı detoks programı olan, ve World Spa Awards tarafından ”Dünyanın En İyi Detoks Programı” ödülüne layık görülen TheLifeCo Master Detoks programı, ‘Shake’ adını verilen özel içeceklerden oluşuyor. Taze sıkılmış sebze ve meyve suları, Psyllium lifi ve Bentonite kili ile hazırlanan bu özel içecekler vücuda ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, enzim, lif ve amino asit desteği sağlıyor ve gün boyu tokluk hissi veriyor.

Liver Cleanse Programı ise durmaksızın çalışan karaciğeri dinlendirmeyi, normal fonksiyonlarına geri döndürmeyi, yağlanmayı azaltmayı ve önlemeyi, derin bir arınma ile birlikte yeni hücre oluşumunu desteklemeyi sağlıyor. Bu özel program özellikle aşırı alkol ve sigara kullananlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

TheLifeCo Wellbeing’de her yıl en az hem tatil hem de yenilenmeye gelen Kate Moss, geçtiğimiz yıl ise yükselen trend haline gelen “Intermitent Fasting” (aralıklı beslenme) programına katılmıştı.

Türkbükü’nde keyifli ve sağlıklı bir tatil…TheLifeCo Wellbeing Bodrum
Uluslararası tecrübesi ile sağlıklı yaşam ve detoks’un Türkiye’de doğru anlamda tanınmasında büyük bir rol oynayan TheLifeCo, Bodrum’daki iyi yaşam merkezinde misafirlerine eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatıyor. TheLifeCo Wellbeing Bodrum’da sağlıkla gençleşmeye ve yenilenmeye gelen misafirler, kendilerine özel olarak hazırlanan programları ile günümüz olumsuz yaşam koşullarının getirdiği bedensel ve zihinsel toksinlerden arınıyor, well-being/well-aging terapileri ile gençleşirken fazla kilolarından da kurtulma şansı yakalıyor.

Ege denizinin derin maviliklerine karşı mandalina kokuları arasında kişinin kendini ve bedenini ödüllendireceği bir tatil niteliğindeki bu özel program kişiye hayatın yoğun ve yorucu akışından uzaklaşarak dinlenme ve arınma fırsatı sunuyor. TheLifeCo Bodrum’da gün; sabahın erken saatlerinde iyot kokan deniz havasında uzun bir yürüyüş ile başlıyor. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda uzmanlar tarafından belirlenen beslenme-detoks programı kapsamındaki sağlıklı ve düşük kalorili lezzetli öğünler, juice’lar ve gıda takviyeleri kişiye gün boyunca özel olarak servis ediliyor.

TheLifeCo’da kişinin ihtiyacına göre uzmanlar tarafından belirlenen zayıflama-kilo kontrol, anti-aging ve detoks programları; SPA terapileri, fitness programları, uzak doğu masajları, yoga-meditasyon seansları, güzellik, well-aging terapileri ve sağlıklı yaşam üzerine bilgilendirici eğitimler ile desteklenerek misafirin program süresince etkin şekilde arınması ve yenilenmesi sağlanıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir