1. Haberler
  2. Kripto Paralar
  3. Rain, Türkiye’nin en uygun fiyatlı Bitcoin ve USDT kampanyasını başlattı

Rain, Türkiye’nin en uygun fiyatlı Bitcoin ve USDT kampanyasını başlattı

Rain, Türkiye’nin en uygun fiyatlı Bitcoin ve USDT kampanyasını başlattı
Rain, Türkiye
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Global lider kripto varlık platformu Rain’den, kripto dünyasında ezberleri bozacak bir kampanya daha… Kullanıcılarına Türkiye’deki en uygun fiyatlı USDT ve Bitcoin’i sunmaya başlayan Rain, diğer platformlara göre Bitcoin ve USDT alımlarında anlık fiyat avantajı sağlıyor.

Geliştirdiği hizmetler, uygulamalar ve kampanyalarla kripto varlıklar dünyasında fark yaratan Rain, ‘En uygun fiyatlı Bitcoin ve USDT’ kampanyasını başlattı. Türkiye’de en düşük fiyata Bitcoin ve USDT alınabilen platform olan Rain, diğer platformlara göre anlık fiyat avantajı sağlıyor. Rain kullanıcıları, sadece kısıtlı bir süre için değil, bundan sonra USDT ve Bitcoin’i belirli bir süre sınırı olmaksızın en ucuza alabilecek. Bu kampanya ile özellikle trader’lar ve arbitraj, yani bir borsadan alıp başka yerde satış işlemi yapan kullanıcılar büyük bir fırsat elde edecek. Kripto dünyasına yeni adım atanlar da Rain ile en avantajlı şekilde işlem yapmaya başlayabilecek.

‘En uygun fiyatlı Bitcoin ve USDT’ kampanyası ile kripto varlıklar sektöründe yeni bir dönem başlatan Rain, diğer platformlara göre belirli süre sınırı olmaksızın diğer platformlara göre daha avantajlı olacak. Yürüttüğü kampanyalarla sektördeki en rekabetçi ücret yapılarından birini sunan ve tüm kullanıcılarının kripto alıp satarken avantaj elde etmesini amaçlayan Rain, bundan sonra da fark yaratan uygulamalarıyla Türkiye’deki kullanıcılarının yanında olmaya devam edecek.

 Rain Türkiye, artık Rain.com adresinde

Mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden kullanıcılarıyla buluşan Rain, adresini Rain.com olarak yeniledi. Platforma üye olmak isteyenler, artık Rain.com’dan hesap açarak çok hızlı bir şekilde işlem yapmaya başlayabiliyor.

Yenilikçi uygulamalarıyla öne çıkan Rain, geçtiğimiz aylarda %0 işlem ücreti uygulamasını başlatmıştı. Böylece Rain kullanıcıları, yaptıkları alım-satım ve takas işlemlerine hiçbir ücret ödemiyor. İşlem yapmak istedikleri kripto varlık birimlerinin gerçek fiyatlarını görebiliyorlar ve karşılarına ek bir maliyet çıkmıyor. Ayrıca, Rain’i Twitter, Instagram ve Telegram’dan takip eden kullanıcılar çeşitli kampanya ve ödüllerden de faydalanma şansı yakalıyor.

Rain hakkında:

Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kripto varlık alınıp satılabilen, transfer edilebilen ve saklanabilen bir platform olan Rain’in Türkiye ofisi İstanbul’da faaliyet gösteriyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı iştirakleri bulunan Rain, bölgesel genişleme hareketi kapsamında Türkiye’ye odaklanıyor. Yatırımcıları arasında, lider kripto platformlarından Coinbase, Kleiner Perkins ve MEVP gibi önemli şirket ve fonlar bulunan Rain, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden müşterileriyle buluşuyor. Rain, Mart 2022 itibarıyla Beşiktaş JK’nin ana sponsoru olmuştur.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir