İngiliz şarkıcı Raye ve efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimović, H&M Move’un marka yüzü oldu.

İngiliz şarkıcı Raye ve efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimović, H&M Move'un marka yüzü oldu.
Zlatan Ibrahimović, Raye, H&M Move
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

H&M Move’un 11 Ocak tarihinde satışa sunulacak olan yeni koleksiyonu, spor ve modanın dinamik güçlerini birleştirerek ortaya çıkıyor. Özel materyaller kullanılarak ustalıkla tasarlanan koleksiyon, ünlü müzisyen RAYE ve efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimović tarafından tanıtılacak.

H&M Move koleksiyonu, HIIT antrenmanlarından ve spor ile modanın oluşturduğu ortak dinamikten ilham alıyor. Koleksiyon, H&M Move’un ter tutmayan DryMove™ ve ekstra destekleyici ShapeMove™ özelliklerine sahip, özel kumaşlarla titizlikle hazırlanmış spor kıyafetleri, egzersiz setleri ve cesur tasarımlara sahip büyük beden spor ürünlerini içeriyor.

İngiliz şarkıcı-söz yazarı RAYE, bu iş birliğini temsil etmek üzere, koleksiyon lansmanı için H&M Move ile ortaklık kuruyor. Ünlü sanatçı kampanya’da, en yakın iki arkadaşı ve Dünya turnesi’nde kendisiyle beraber sahnede bulunan dans ekibi ile birlikte yer alıyor. Kampanya çekimlerinde RAYE’in ‘Escapism’ adlı hit şarkısının enstrümantal bir versiyonu eşliğinde egzersiz yapıp, dans ettiği anlar da kameralara yansıyor.

“Hareket etmenin herkes için gerekli olduğuna inanıyorum. Günlük hayatta hareket etmek kişinin mental ve fiziksel olarak nasıl ilerlemek istediğiyle ilgili büyük önem taşıyor. Kendinize güvenmek ve kim olduğunuzu keşfetmek bazen zaman alabilir ama hareket ve sporla her şey mümkün” diyor RAYE.

Yeni kampanya’da müzisyen RAYE, 2022 yılında H&M Move ekibine Brand Mover olarak katılan, efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimović ile birlikte yer alıyor.

“Hareket benim DNA’mda var ve zamanla daha da fazla yol almaya devam edeceğim. H&M Move ile spora bakış açımız tam anlamıyla örtüşüyor. Ayrıca, bu koleksiyon ile H&M Move, spor giyim kategorisini üst seviyelere taşıyor. Kampanya’da RAYE ile birlikte yer almak çok keyifliydi. Bence harika oldu,” diyor Zlatan Ibrahimović.

Yeni koleksiyonu ve kampanyayı kutlamak amacıyla H&M Move, 24 Ocak tarihinde Londra’da RAYE’in canlı sahne performansına ev sahipliği yapacak. Ödüllü sanatçı, özel davetli listesi ile hazırlanan bu gecede, konuklarına şarkıları ile unutulmaz anlar yaşatacak.

H&M Move’un yeni Genel Müdürü Henrik Kroon, “Bu kampanya’da, ünlü müzik yıldızı RAYE ve efsane sporcu Zlatan Ibrahimović’in yardımıyla spor ve moda dünyalarını bir kez daha bir araya getirmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, H&M Move olarak her zaman hareket etmeye devam ettiğimizi göstermekten de büyük gurur duyuyoruz.” dedi.

Koleksiyon 11 Ocak’ta mağazalarda ve hm.com.tr/move adresinde satışa sunulacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir