1. Haberler
  2. Markalar
  3. Ariş Pırlanta’dan Mustafa Kemal Atatürk imzalı tasarımlar

Ariş Pırlanta’dan Mustafa Kemal Atatürk imzalı tasarımlar

Ariş Pırlanta’dan Mustafa Kemal Atatürk imzalı tasarımlar
Ariş Pırlanta’dan Mustafa Kemal Atatürk imzalı tasarımlar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ariş Pırlanta Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yılına özel bir koleksiyon hazırladı. Ariş Atatürk’ün imzasının bulunduğu, özel kesim pırlantadan hazırlanan farklı tasarımlardaki kadın ve erkek takılarının bulunduğu bu çok özel koleksiyon ile onu sevgi ile anmanın önemine dikkat çekiyor.

Mücevherde trendleri belirleyen, tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yılına özel bir koleksiyon hazırladı. Mustafa Kemal Atatürk imzalı, özel kesim pırlantalarla bezeli 10 Kasım özel koleksiyonu kadın ve erkek takılarından oluşuyor.

Atatürk’ün ışığının en güzel sembollerinden biri olacak

Kadınlar için çok çeşitli kolyelerin yanı sıra erkeklere özel Atatürk imzalı rozet tasarımlarının bulunduğu koleksiyonu ömür boyu severek kullanabilirsiniz. Kadın ve erkekler için şık olmanın ötesinde paha biçilmez bir anlama sahip olan takılar, Atatürk’ü sevgi ile anmanın ve açtığı yolda ilerlemenin sembollerinden biri olarak hayatınızdaki yerini alacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri Ariş mağazalarında da sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir