Toyota’dan gerçek SUV, gerçek Hibrit: “RAV4 Hybrid Passion X-Sport 

Toyota’dan gerçek SUV, gerçek Hibrit: “RAV4 Hybrid Passion X-Sport 
Toyota, RAV4, Hybrid Passion, X-Sport
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SUV segmentinin öncüsü RAV4 ürün gamına “Toyota RAV4 Hybrid Passion X-Sport” versiyonu da eklendi. Karakteristik tasarımı, üst düzey performansı, kapasitesi ve yüksek güvenlik özellikleriyle 5’nci jenerasyon RAV4’lerin tüm özelliklerini bünyesinde taşıyan RAV4 Hybrid Passion X-Sport, diğer RAV4 versiyonlarında olduğu gibi 222 HP güce sahip yeni 2.5 litre hibrit motor ile donatıldı.

Elektrikli dört çeker AWD-i sistem ile en zor şartlarda mükemmel bir performans gösteren RAV4 Hybrid Passion X-Sport, tüm Türkiye’deki Toyota Plazalarda satışa sunuldu.

Toyota’dan gerçek SUV, gerçek Hibrit: “RAV4 Hybrid Passion X-Sport 
Toyota RAV4 Hybrid Passion X-Sport, Spor

İnci beyazı dış renk ve metalik siyah renkli tavan ile sunulacak olan RAV4 Hybrid Passion X-Sport, metalik siyah boyalı arka tampon, yan koruma plastikleri, çamurluklar ve 18 inç alüminyum alaşımlı parlak siyah jantlar ile karakteristik bir görünüme sahip. Gövde rengi kapı kolları, metalik siyah ön tampon ve sis farı çerçevesi ile dış görünüm tamamlarken, RAV4 Hybrid Passion X-Sport’un iç mekanı da siyah spor deri döşeme ile siyah iç tavan ile dikkat çekiyor. İç tasarımda ayrıca; 7 inç dokunmatik multimedya ekranı ve direksiyonun arkasında 7 inç TFT çoklu bilgi ekranı da yer alıyor. Bununla birlikte 8 inç dokunmatik ekran, akıllı giriş özelliği ile birlikte akıllı telefonlar için kablosuz şarj ünitesi de bulunuyor.

Toyota’dan gerçek SUV, gerçek Hibrit: “RAV4 Hybrid Passion X-Sport 
Toyota RAV4 Hybrid, 4×4 Passion X-Sport E-CVT

4.4 lt/100 km ortalama yakıt tüketimine ve 101 g/km CO2 emisyonuna sahip olarak ön plana çıkan RAV4 Hybrid Passion X-Sport, Toyota’nın yeni geliştirilen akıllı dört çeker sürüş teknolojisini de barındırıyor. Mekanik AWD sistemlerine göre daha hafif ve kompakt olan elektrikli AWD-i sistemi şehir içinde daha iyi yakıt ekonomisi sunarken, yüksek hızda daha sessiz sürüş ve kaygan koşullarda daha iyi çekiş sağlıyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir