1. Haberler
  2. Markalar
  3. Zeynep Tosun X Trendyol Koleksiyonu Mandarin Oriental Bosphorus’ta tanıtıldı.

Zeynep Tosun X Trendyol Koleksiyonu Mandarin Oriental Bosphorus’ta tanıtıldı.

Zeynep Tosun X Trendyol Koleksiyonu Mandarin Oriental Bosphorus’ta tanıtıldı.
Zeynep Tosun X Trendyol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trendyol ve  tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden Zeynep Tosun’u bir araya getiren ‘Zeynep Tosun x Trendyol’ koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı. Tanıtıma moda ve sanat dünyasının ünlüleriyle sosyal medya fenomenlerinin de olduğu bir çok isim katıldı.

Trendyol ve Zeynep Tosun iş birliğinde ‘No Cool Kids in Fashion’ mottosuyla, çevre dostu ve sürdürülebilir materyallerle hayata geçirilen ‘Zeynep Tosun x Trendyol’ koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı.

Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleştirilen tanıtımda aralarında Aslıhan Doğan Turan, Buse Terim, Enis Arıkan, Duygu Özarslan, Gamze Erçel Yıldırım, Mert Vidinli, Hande Gülşen Yontunç, Seda Önder Sapan ve Sibil Çetinkaya’nın da olduğu, moda ve sanat dünyasının ünlüleriyle sosyal medyanın popüler isimleri yer aldı.

“Bu koleksiyon benim için ayrı bir meydan okuma oldu”

Koleksiyona ilişkin konuşan ünlü modacı Zeynep Tosun, “Dünyanın geleceğini düşünerek hareket etmemiz her zamankinden çok daha önem arz ediyor. Bu kadar büyük bir üretimi sürdürülebilir şekilde üretebilmek benim için ayrı bir meydan okuma oldu. Etiketinden paketlemesine, astarından yıkama şekline, kumaş özelliklerine, üretim sarfiyatına kadar tüm detayları son derece düşünülmüş ve içime sinen bir koleksiyon oldu” dedi.

90’lı yılları bizzat yaşadığını ve deneyimlediğini söyleyen Tosun, “90’lar giyinmeyi düşünmeden sokağa çıkan ve son derece cool olan tiplerin yükseldiği yıllar… Günümüz şartlarında cool olgusu başka bir şekil aldı. Bu koleksiyon günümüzde saatlerini cool gözükmek için ayna karşısında harcayan, styling çalışan gençlere gelsin, biliyorum ki moda yapan ve yeni fikirler ortaya atan onlar. Bu koleksiyon, dijital dünya için harika fotoğraf veren asi moda parçalarını sürdürülebilirlik ile buluşturuyor” diye konuştu.

Asi moda parçalarını sürdürülebilirlik ile buluşturan koleksiyon

‘No Cool Kids in Fashion’ mottosuyla tasarlanan Zeynep Tosun x Trendyol koleksiyonu ile 90’lar sokak modasının rahat stili çevre dostu materyallerden üretilen sürdürülebilir tasarımlarla yeniden hayat buluyor. Toplam 61 parçadan oluşan ‘Zeynep Tosun x Trendyol’ koleksiyonda 90’lar ruhunu yansıtan asi görünümlü korseler, düşük belli flare paça jeanler, crop top üstler ve dövme desenli parçalar gibi birbirinden ikonik tasarımlar yer alıyor.

 

Ayrıntılı Bilgi için;

Contact Medya / PR

VIPAdres / Event

Emel Özden

0532 440 37 37

contact@contactmedya.com

www.contactmedya.com

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir