H&M Move dünyayı hareket ettirmek için Zlatan Ibrahimovic ile iş birliği yapıyor

H&M Move dünyayı hareket ettirmek için Zlatan Ibrahimovic ile iş birliği yapıyor
H&M Move dünyayı hareket ettirmek için Zlatan Ibrahimovic ile iş birliği yapıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

H&M Move büyük bir heyecanla Zlatan Ibrahimović’i takımına davet ediyor. Tanınmış İsveçli futbolcu, tüm dünyayı ve herkesi sporu ulaşılabilir hale getirmek isteyen ve hareket etmeye çağıran markaya katılmaya davet ediyor. Zlatan, 2023 baharındaki kampanya ile H&M Move için bir global “Brand Mover” olarak uzun vadeli iş birliğine başlayacak.

Zlatan Ibrahimović tüm zamanların en büyük forvetlerinden biri ve dünyanın en büyük liglerinde forma giydi. Futbol kariyerinde yirmi yılı aşkın bir süredir devam eden Zlatan şu an AC Milan’da forma giyiyor ve İsveç’in tüm zamanların en çok gol atan oyuncusu. Aynı zamanda bir baba, yürüyüşçü, beş dil biliyor ve tekvando tutkusu var. Zlatan yüksek düzeyde bir “Multimover”.

“Büyürken sık sık yargılandığımı veya hareket anlamında dışlandığımı hissettim. Benim gibi büyüyen kız ve erkek çocuklar, profesyonel sporcuların giydiklerini giyebilmeli. H&M Move’un anlamı budur. Herkese hareket etme şansı vermenin marka misyonuna şiddetle inanıyorum. Çünkü hareket etmek hayatımı %100’üyle değiştirdi.”

Mover Jane Fonda, Zlatan’ı H&M Move ekibine davet etmek için ona paha biçilmez bir teklif olan bireysel bir formda kalma koçluğu sundu. Filmde, Akademi Ödüllü aktör, aktivist ve fitness ikonunu eğitmeni rolüyle Zlatan’ı bazı efsanevi hareketleriyle cesaretlendiriyor. Ama Zlatan onun talimatlarını bakın nasıl uyguluyor?

H&M Move ve Zlatan’ın tüm dünyayı ve herkesi harekete geçirme misyonuna uygun olarak, marka bu ayın başlarında Diana Amini’yi H&M Move Topluluk Programı Başkanı olarak atadı. H&M Vakfı’nın 7 yıllık Global Müdürlüğü dahil olmak üzere, kâr amacı gütmeyen sektördeki kapsamlı deneyimini de beraberinde getiriyor. Diana, hareket etme fırsatlarının önündeki büyük engellerle karşı karşıya olan topluluklarla yakın iş birliği içinde çalışan global bir girişim oluşturacak. Kendi alanlarından paha biçilmez uzmanlık getirecek olan global Marka Mover’larımız, alanında uzman diğer kişiler ve kanaat liderlerinden oluşan bir ekiple birlikte çalışacak.

“Sporun önündeki engelleri kaldırmak, H&M Move’un amacının merkezinde yer alıyor. Dinamik bir global ekibe katılmaktan ve olumlu değişimi yönlendirmek için yeni ve heyecan verici yollar üzerinde birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım. İlk adımımız, katılımın önünde engellerle karşılaşan çocuklara odaklanmak olacaktır. Yavaş yavaş herkesi harekete geçirmek için çalışmalarımızı geliştireceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir