1. Haberler
  2. Markalar
  3. Victoria’s Secret Türkiye Love Cloud İçin 4 Başarılı Kadınını Dijital Video Serisinde Buluşturdu

Victoria’s Secret Türkiye Love Cloud İçin 4 Başarılı Kadınını Dijital Video Serisinde Buluşturdu

Victoria’s Secret Türkiye Love Cloud İçin 4 Başarılı Kadınını Dijital Video Serisinde Buluşturdu
Victoria’s Secret Türkiye Love Cloud İçin 4 Başarılı Kadınını Dijital Video Serisinde Buluşturdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Victoria’s Secret Türkiye, rahatlığı şıklıkla birleştirerek bambaşka bir boyuta taşıyan Love Cloud Koleksiyonunu, farklı uzmanlık alanlarında başarılı işlere imza atan dört kadının yer aldığı bir video serisi ile tanıtmıştı. Dijital video serisinde sırasıyla; başarılı oyuncu Esra Bilgiç, Türkiye’nin En Genç Kadın Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul, Dünya Tekvando Şampiyonu Zeliha Ağrıs, ve “Umarım Annem Dinlemez” podcast serisinin kurucusu Tuluğ Özlü yer aldı. Victoria’s Secret Türkiye video serisinin sonuncusunda bu 4 başarılı kadını videolarından kesitleri bir araya getirerek, Love Cloud koleksiyonunun kültür, meslek veya yaş farketmeksizin bulut kadar hafif ve bir o kadar da özgür hissettirdiği mesajını pekiştiriyor.

Victoria’s Secret globalde sütyen ve külotlarıyla tamamıyla konfora odaklanan yeni koleksiyonu “Love Cloud” tanıtımını, farklı yaşlarda, kültürlerde ve mesleklerde on sekiz farklı kadın ile yaparak Victoria’s Secret’ın tüm kadınları kucaklama, kutlama ve her zaman destekleme konusundaki kararlılığına dikkat çekmişti.  Victoria’s Secret Türkiye ise Love Cloud Koleksiyonu için markanın dönüşümündeki önemli bir adım olan her biri hikayesi ve başarıları ile ilham veren birbirinden değerli dört Türk kadınının yer aldığı dijital video serisi projesine imza attı. Victoria’s Secret Türkiye, projenin son ayağında bu 4 kadının videolarından kesitlerle hepsinin verdiği mesajı tek bir final videoda birleştirerek Love Cloud koleksiyonunun kucaklayan, sıcak, samimi ve özgürlükçü vizyonunu izleyicilerle buluşturdu.

Dijital serinin final   videosunda başarılı oyuncu Esra Bilgiç, Türkiye’nin En Genç Yarış Pilotu olan Burcu Burkut Erenkul, 23 yaşındaki Dünya Tekvando Şampiyonu Zeliha Ağrıs ve “Umarım Annem Dinlemez” podcast serisinin kurucusu ve sanat yönetmeni Tuluğ Özlü bir araya gelerek Love Cloud Koleksiyonu ile ilgili kişisel deneyimlerini ve onlara nasıl hissettirdiğini tüm içtenlikleri ile paylaştılar.  Love Cloud Koleksiyonunun odak noktasında yer alan rahatlık, şıklık ve özgüven kavramlarının bolca hissedildiği ve bu doğrultuda 4 farklı lokal yüzün tercih edildiği dijital video serisi kadınlara ilham veriyor. Victoria’s Secret’ın yeni Love Cloud Koleksiyonu 5 farklı model alternatifi ile ana odağı olan “rahatlık ve hafiflik” anlayışı ile tüm kadınları kucaklamaya devam edecek.

Love Cloud koleksiyonuna kendi hissettiklerinden yola çıkarak bir isim veren kadınlardan Esra Bilgiç “Bulutların Ötesinde”, Burcu Burkut “7 / 24”, Tuluğ Özlü “Rahatlığın Anahtarı” ve Zeliha Ağrıs ise “Pamuk Şekeri” diyor.

Kadınların kendi hikayelerini, özgürlüğün, rahatlığın onlar için ne anlama geldiğini ve Love Cloud Koleksiyonu ile yaşadıkları kişisel deneyimleri aktardıkları ilham veren bu dijital projeyi Victoria’s Secret Türkiye sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın!

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan, bulutlar kadar hafif Love Cloud Koleksiyonunu Victoria’s Secret mağazalarında ve victoriassecret.com.tr ‘de keşfedebilirsiniz.

Marka: Victoria’s Secret Türkiye

Videoları İzlemek için:

https://www.instagram.com/victoriassecretturkiye

https://www.youtube.com/c/VictoriasSecretTürkiye

https://www.victoriassecret.com.tr/vs/sutyen/love-cloud-koleksiyonu-deneyim

Link: https://www.youtube.com/watch?v=g5EI7Emfnpo

Künye

Marka Yetkilileri: Dilek Özden Öziş, Ceyda Yalçın, Burcu Fırat Şentürk

Dijital Reklam Ajansı: Three Sixty Creative / https://www.instagram.com/threesixtycreative/

Kreatif Direktör: Three Sixty Creative / https://www.instagram.com/threesixtycreative/

Kreatif Ekip: Three Sixty Creative / https://www.instagram.com/threesixtycreative/

Prodüksiyon Şirketi: Monkey Production / https://www.instagram.com/themonkeyproduction/

Yönetmen: Yağız Kazım Özkan / https://www.instagram.com/yagizkazimozkan/

Yapımcı: Yağız Kazım Özkan / https://www.instagram.com/yagizkazimozkan/

Görüntü Yönetmeni: Utku Öztürk / https://www.instagram.com/utkuozturks/

Stilist: Nur Eda İşbilir / https://www.instagram.com/nedaisbilirr/

Makyaj Sanatçısı: Elçin Mutlu / https://www.instagram.com/elcinmutlu_/

Saç Sanatçısı: Mutlu Ahmet Sinan / https://www.instagram.com/mutluahmet.sinan/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir